foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Humán munkaközösség 

 Reál munkaközösség

Sport munkaközösség

 

nyelvtan helyesírás

Lezajlottak az alsó tagozatban a nyelvtan-helyesírási versenyek.

Eredmények:

2. osztály:

1.Liszi Katica 2.a

2.Csulik Lizett 2.t

3. Chovanecz Lola 2.t és Kurinczi Amira 2.t

3. osztály:

1.Berki Domink 3.a

2. Gáspár Levente 3.a

3.Bognár Csilla 3.a

4. osztály:

1.Inotay Júlia Nóra 4.a

2. Becsei Botond 4.t és Horváth Henrietta 4.a

3. Dian Patrik 4.t és Kovács Bernadett 4.a

A Tanító nénik

 

 

 

 

Idén is megrendeztük iskolánkban a „SZÉP OLVASÁSI VERSENY”-t, a 3-4. évfolyam számára.
 
Helyezések:
 
3. évfolyam
 
I. Berki Dominik 3.a
II. Rostás Zsombor 3.t
III. Hugyecz Emese 3.t
 
4. évfolyam
 
I. Inotay Júlia Nóra 4.a
II. Szentgáli Boglárka 4.t
III. Horváth Henrietta Csilla 4.a
 
A többi versenyzőnek is gratulálunk, ügyesek voltak!
 

versenyzők

 

 

 

mesemondóversenyhonlap

MESEMONDÓ VERSENY:

219. november 27-én iskolánkban mesemondó verseny volt.

A versenyzők két korcsoportban indulhattak.

A gyerekek színvonalas előadása tette színessé a versenyt.

 

Helyezések:

1-2. korcsoport:

Gyémánt oklevelet kapott- Debre Panna 2.t

Arany oklevelet kapott- Kurinczi Amira 2.t

Ezüst oklevelet kapott- Tóth Brendon Nikolasz 1.a

Bronz oklevelet kapott- Foltin Kende László 2.t

 

3-4. korcsoport

Gyémánt oklevelet kapott- Inotay Júlia Nóra 4.a

Arany oklevelet kapott- Vezsenyi Marcell 4.t

Ezüst oklevelet kapott- Mosoni Márk 3.a

Bronz oklevelet kapott- Sorecz Máté 4.a

 

Gratulálunk minden résztvevőnek!

 

 

 

 
SZAVALÓVERSENY 2019.10.22.
 
 
2019.10.22-én Vidám versek címmel szavalóversenyt rendeztünk alsós tanítványainknak. A 45 kisdiák jókedvű előadásait a háromtagú zsűri értékelte, és az alábbi eredmények születtek:
1.o :
I. Sorecz Levente
Különdíj: Klacso Lara
 
2.o:
I. Debre Panna
II. Moys Beatrix
III. Kurinczi Amira
Különdíj: Liszi Katica
 
3.o:
I. Rostás Zsombor
II. Tóth Kovács Janka
III: Mosoni Márk
 
4.o. :
I. Inotay Júlia Nóra és Kovács Zsombor
II. Makrai Dénes
III. Szentgáli Boglárka
 
Gratulálunk minden részvevőnek!
 
Csoportkép

helyezettek

Résztvevőkkel

Események
Április 09 Tavaszi szünet
Április 14 Tavaszi szünet vége
Június 15 Évzáró
Szeptember 2020
30
Szerda
Kattintani a gombra